poniedziałek, 13 kwietnia 2015

Fantazje erotyczne kobiet i mężczyzn

Fantazje erotyczne to marzenia seksualne, będące efektem pobudzenia wyobraźni, na skutek różnych wyimaginowanych działań seksualnych. Pojawiają się w taki samym stopniu u kobiet i u mężczyzn. Marzenia erotyczne są sprawą indywidualną, zależą od konkretnej osoby oraz od jej płci. Występują zarówno na jawie, jak i we śnie, często prowadzą do orgazmu. Zazwyczaj pojawiają się podczas masturbacji czy współżycia.

Marzenia seksualne mogą być wywołane nieświadomie lub świadomie. Nieświadome pojawienie się fantazji erotycznych może być spowodowane poprzez oglądanie filmów, zdjęć z elementami pornograficznymi, czytanie książek, w których ktoś uprawia seks, a także na skutek skojarzeń erotycznych. Świadomie i celowe wywołane marzeń seksualnych ma na celu wzmocnienie doznań erotycznych, tak aby możliwe było uzyskanie jak największej satysfakcji seksualnej.


Męskie fantazje seksualne są mocno ukierunkowane na uprawienie seksu. Pierwszym przykładem jest sytuacja, gdy mężczyzna widzi siebie w roli dominatora, który dyktuje swojej partnerce, co ma robić, aby go zaspokoić. Kolejnym marzeniem jest zostać zdominowanym przez kobietę, spętanym przez nią i usidlonym, tak aby kochanka miała pełną kontrolę nad stosunkiem. Ostatnią najczęściej wymienianą męską fantazją jest obserwowanie, podglądanie osób uprawiających seks, niejednokrotnie dwóch kobiet.

Kobiece marzenia erotyczne zazwyczaj dotyczą seksualnych doznań. Kobiety lubią fantazjować o uprawianiu seksu z drugą kobietą oraz o trójkątach miłosnych, a także o orgiach. W damskich marzeniach seksualnych często dominuje przemoc fizyczna tzw. agresja seksualna objawiająca się myślami o gwałcie, nawet zbiorowym – wzięciu kobiety siłą przez obcego mężczyznę. 

Kobiety i mężczyźni traktują marzenia seksualne, jako zupełnie niemożliwe do zrealizowania. Są to dla nich wyimaginowane działania, których w życiu nie mają zamiaru podjąć w rzeczywistości. Fantazje erotyczne to zupełnie normalny i prawidłowy wynik reakcji mózgu na popęd seksualny. Często uważane są za odzwierciedlenie ukrytych pragnień i potrzeb seksualnych. Nie należy jednak traktować ich dosłownie, ponieważ są wynikiem czasowego niezaspokojenia. Jedynie obsesyjne marzenia erotyczne mogą być powodem do niepokoju.

Jeśli jesteś kobietą i marzysz o zaspokojeniu swoich potrzeb seksualnych i spełnieniu choć części swoich fantazji erotycznych, sięgnij po odpowiedni środek, który wzmocni doznania podczas stosunku. Polecam: http://shop-kamagra.pl/pl/p/Lovegra/126, zwany kobiecą viagrą.