czwartek, 17 marca 2016

Gdzie uprawiać seks

Seks to niesamowite doświadczenie dwojga ludzi. Dają oni upust swojej miłości, chcą połączyć się ze sobą w romantycznym uścisku. Czasem jednak mydlana bańka pryska i w życie par wkrada się monotonia. Warto pomyśleć wtedy o nowych miejscach na intensywny i szalony seks.

Problemy z nudą w łóżku pojawiają się zwłaszcza w związkach z długoletnim stażem. Poza klasycznym seksem, partnerzy nie decydują się na żaden nowy ruch. Często po prostu rezygnują z niesatysfakcjonującego współżycia Warto przeciwstawić się takiej monotonii i spróbować czegoś nowego...


Gdy dzieci są za ścianą

Co zrobić kiedy małżonkowie mają ochotę na zbliżenia, jednak w ich życiu pojawiło się dziecko? Najlepiej jest oddać je w ręce dziadków lub przyjaciół, by zaznać niezakłóconej niczym miłości. Warto wtedy całkowicie oddalić się od znanych miejsc i wynająć pokój w hotelu lub zwyczajnie wyskoczyć gdzieś na weekend. Chwila przerwy od codzienności bardzo dobrze zrobi partnerom.


Intensywny seks w domowym zaciszu


Seks w domu nie musi być nudny. Warto jednak porzucić łóżko i spróbować miłości fizycznej gdzieś indziej. Moc wrażeń przyniesie zwłaszcza seks w łazience. Stosunek w wannie, w łazience oświetlonej blaskiem świec jest bardzo romantyczny. Z kolei ten pod prysznicem, zwłaszcza w upalne dni przyniesie zupełnie inne odczucia. Bardziej ekstremalne wrażenia zapewni seks... na uruchomionej pralce. Jej wibracje zapewnią zupełnie nowe doznania.


W podróży za mocniejszymi wrażeniami możecie udać się również do kuchni. Nie bez powodu jedzenie uważa się za niemal seksualny akt. Samo gotowanie może być już zmysłowe. Karmienie partnera, podjadanie, to wszystko może Was pobudzić. Przypomina się tu słynna scena z erotycznego filmu 9 i 1/2 tygodnia, gdzie bohaterowie grani przez Kim Basinger i Mickeya Rourke poddawali się miłosnym igraszkom przy użyciu produktów wyjętych z lodówki. Wypróbujcie również seks na kuchennym stole lub blacie - ciekawe doznania gwarantowane, a kuchnia od teraz będzie kojarzyć się Wam zupełnie inaczej.

Na łonie natury

Seks w plenerze może być niezwykle intensywnym przeżyciem.Trzeba go jednak dobrze zaplanować, nie powinien być jedynie spontaniczną decyzją. Należy znaleźć takie miejsce, w którym nie narazimy się na widok publiczny. Dobrym miejscem są opustoszałe łąki, zapach trawy wywoła w nas przyjemne dreszcze. Podobnie rzecz się ma z lasem i jego niesamowitą przyrodą. Jeśli macie ogródek, ustawcie na nim hamak. Rytmiczne kołysanie może sprawić, że odlecicie w swojej namiętności w nieznane. Woda również działa korzystnie na libido. Dlatego kochankowie powinni udać się nad zalew czy jezioro by tam oddawać się miłosnym igraszkom. Nie ma też nic bardziej romantycznego niż seks na plaży...

A może jednak pod dachem nad głową

Jeśli seks na otwartej przestrzeni lekko Was jeszcze krępuje, udajcie się do pachnącej sianem stodoły w rodzinnej wsi czy gospodarstwie agroturystycznym, albo zaplanujcie wyjazd pod namiot i kochajcie się przy odgłosach przyrody. Podniecać będzie również seks w bardziej publicznych miejscach, np. w pustym przedziale w pociągu, kiedy dreszczyk emocji wiązał się będzie z ewentualną wizytą konduktora. Nie zapomnijcie również o możliwościach, jakie niesie ze sobą gorąca sauna. Ogranicza Was tylko wyobraźnia i... zdrowy rozsądek.

Ekstrema mogą uzależniać

Dużym niebezpieczeństwem zbyt częstych ekstremalnych igraszek może być uzależnienie od mocnych doznań. Wtedy też seks w normalnych warunkach może być utrudniony. Kiedy partner lub partnerka mają problemy z libido, często decydują się na stosunki w nietypowych miejscach, aby lepiej się pobudzić. Na dłużą metę takie zachowanie jest jednak ryzykowne i zamiast pomóc, może zaszkodzić. Gdy w grę wchodzą zaburzenia erekcji lub impotencja u kobiet lepiej zdecydować się na metody farmakologiczne.