wtorek, 8 marca 2016

Czego pragną kobiety w Dzień Kobiet

Z okazji Dnia Kobiet warto zastanowić się, czego naprawdę pragną kobiety i jak sprawić, aby te pragnienia się spełniły.

Kobiety w społeczeństwie mają do spełnienia wiele ról. W dzieciństwie pomagać mają swoim rodzicom. Od najmłodszych lat uczą się sprzątać, gotować i szyć. Gdy dorastają, ich zadaniem wydaje się być znalezienie odpowiedniego mężczyzny, z którym będą mogły połączyć się węzłem małżeńskim i założyć rodzinę. Kobieta ma dbać o domowe ognisko, zajmować się mężem i dziećmi. Najczęściej jest również aktywna zawodowo. Na starość zaś żona, póki starcza jej sił, opiekuje się swoim najdroższym. Łączy tyle funkcji tylko po to, by uszczęśliwić mężczyznę.Jak odwdzięczyć się kobiecie?

W tym wyjątkowym dniu, jakim jest Dzień Kobiet, spraw wybrance serca jakąś przyjemność. Okaż jej wdzięczność za wszystko, co dla Ciebie robi oraz po prostu za to, że jest. Pokaż jej, że ją kochasz. Jak to zrobić? Wystarczy parę drobnych gestów, które powtarzać możesz nie tylko od święta. Wystarczy przygotować jej śniadanie do łóżka, np. w postaci słodkich pancakes lub gofrów. To Ty umyj w tym dniu naczynia, posprzątaj mieszkanie, zrób zakupy. Zaproś swoją kobietę na romantyczną kolację, w trakcie której wręczysz jej kwiaty i powiedz jak bardzo ją kochasz. W domu otworzycie butelkę szampana, obejrzycie romantyczny film i...Kobiece problemy

Stres, codzienne obowiązki, intensywna praca nie wpływają dobrze na kobiece libido. Często pod wpływem natłoku zadań potrzeby seksualne spadają na boczny tor. Kobiece ciało należy więc odpowiednio ożywić. Kiedy ukochana ma problemy z pobudzeniem seksualnym, a seks oralny, który tak bardzo lubiła nie pomaga, podarować możesz jej Lovega opinie o której są bardzo dobre. Środki na problemy z potencją obudzą w Twojej kobiecie żądze, o których może już zapomniała.

A może by tak...

Jeśli metody farmakologiczne Cię nie przekonują, możesz próbować pobudzić swoją wybrankę dzięki afrodyzjakom. Niech kolacja, którą jej podasz bogata będzie w przyprawy takie jak imbir, chilli, kurkuma. Osłodź jej życie czekoladą, oczaruj ją truskawkami i szampanem. Zafunduj swojej kobiecie wyjątkowy masaż z eterycznymi olejkami, zrób jej wspaniałą kąpiel przy świecach, w wannie pełnej bąbelków. Zmysły ukochanej rozbudzisz odpowiednimi feromonami, które sprawią, że choć długo jesteście razem, odkryje Ciebie na nowo. W czasie miłosnych igraszek wybierz taką pozycję seksualną, którą ona lubi najbardziej.

Konwencjonalne prezenty

Jeśli nie masz pomysłu na prezent dla swojej drugiej połówki, pomyśleć możesz o wysłaniu jej do SPA lub salonu kosmetycznego. Voucher do fryzjera czy wizażystki także będzie wspaniałym pomysłem. Każda Pani ucieszy się również z nowej sukienki czy torebki. Jeśli chcesz również sobie sprawić przyjemność, kup jej zmysłową bieliznę... która podziała także na Ciebie. A może niech to będzie wibrator lub inny gadżet erotyczny? Inwencja twórcza należy do Ciebie ;) Oczywiście kwiaty, najlepiej czerwone róże są również wskazanym podarkiem.


I pamiętaj, dbaj o swoją kobietę nie tylko w Dzień Kobiet!


Wszystkim Paniom w dniu ich święta życzymy wszystkiego dobrego i owocnego życia seksualnego, bez żadnych tajemnic :)