piątek, 2 października 2015

Jak wzmocnić erekcję

Wielu panów skarży się na to, że ich erekcja nie jest satysfakcjonująca. Stosunki seksualne, które odbywają wydają im się być zbyt krótkie, wytrysk następuje stanowczo za wcześnie. Zawodzą zarówno siebie, jak i swoje partnerki, którym wstyd jest skarżyć się na niemoc mężczyzny. Jak pomóc sobie w osiągnięciu pełnej, mocnej erekcji?


Odwieczny problem mężczyzny

Kłopotliwe sytuacje w łóżku mogą zdarzyć się mężczyźnie w każdym wieku, niezależnie od seksualnego stażu. Młodzi panowie często narzekają, że wytrysk przychodzi zbyt wcześnie, w najbardziej nieoczekiwanym momencie. Starsi mężczyźni żalą się, że "nie stają" na wysokości zadania. Wraz z wiekiem w organizmie mężczyzny spada poziom testosteronu, co wiąże się ze znacznym obniżeniem libido. U panów około 50. roku życia stopniowo zanikają mięśnie gładkie penisa, ciała jamniste, z których jest zbudowany stają się mniej elastyczne, co powoduje trudności w przepływie krwi do członka. Wystarczy jednak zastosować odpowiednie środki, a seksualna sprawność organizmu zachowana zostanie na dłużej. 


Dieta cud

Im wcześniej zaczniemy dbać o swój organizm, tym mniejsze czeka nas prawdopodobieństwo wystąpienia kłopotów łóżkowych. Nieodpowiednia, bogata w tłuszcze i cukry dieta, brak ruchu, nadmiar alkoholu we krwi, papierosy i inne używki nie wpływają dobrze na męską potencję. Aby wzmocnić erekcję, panowie powinni popracować przede wszystkim nad sposobem odżywiania się. Dieta powinna być tak dobrana, by pomogła usprawnić działanie układu krążenia. Mężczyźni powinni jeść więc owoce morza, świeże warzywa i owoce, źródła witaminy C i D, dobroczynnie wpływających na przepływ krwi. Również witamina B, zawarta w mięsie wieprzowym, rybach, bananach, orzechach i pełnoziarnistych pokarmach jest zbawienna dla męskiego libido, rozszerzaja bowiem naczynia krwionośne, dzięki którym krew łatwiej dopłynąć może do członka, czyniąc go "gotowym" do działania. 

Naturalna erekcja

Dla panów wskazane jest jedzenie naturalnych afrodyzjaków - selera, kopru włoskiego oraz pietruszki, a także dodawanie do potraw imbiru czy szczypty chilli. Pobudzają one cały organizm i ułatwiają bezproblemowe zbliżenia. Poziom testosteronu podnieść można dzięki żeń-szeniowi, którego wpływ na męskość jest zbawienny. Warto również zastanowić się nad naturalnymi suplementami diety, które zawierają l-argininę - aminokwas, którego z wiekiem w męskim organizmie jest coraz mniej. Ten aminokwas miłości pomaga rozszerzać naczynia krwionośne i podwyższa poziom testosteronu.

Przyroda zdrowia doda

Aby raz na zawsze zażegnać łóżkowe niepowodzenia, spróbujmy wyeliminować ze swojego życia stres, chociaż na chwilę zapomnieć o trudach biurowego życia. Wystarczy raz na jakiś czas udać się na wycieczkę, wyjechać z zanieczyszczonego miasta i pooddychać świeżym powietrzem. Górskie wędrówki, odpoczynek na łonie natury, to coś co w naturalny sposób pomoże odzyskać męskość.


Ćwiczmy nie tylko mięśnie

Regularne ćwiczenia na siłowni są dobre nie tylko na przyrost masy mięśniowej. Dzięki wzmożonej aktywności fizycznej, męski organizm produkuje więcej testosteronu. Mamy również więcej siły, na łóżkowe "sporty", które także stanowią nie lada wyzwanie. W czasie stosunku seksualnego nie koncentrujmy się jedynie na wyniku stosunku, czy uda nam się go skończyć czy nie. Myślmy więcej o samej przyjemności i starajmy się dać partnerce jak najwięcej spełnienia. Obsesyjne analizowanie stanu swojej erekcji nie jest niestety niczym dobry.

Istnieje również kilka ćwiczeń, które pomóc mogą w wale o wzmocnienie erekcji. Wystarczy w czasie codziennego prysznicu zastosować elementy hydroterapii - polewać swoje podbrzusze i jądra na przemian ciepłą i zimną wodą, aby pobudzić krążenie i zwiększyć w naturalny sposób produkcje plemników. Warto również wykonywać ćwiczenia mięśni Kegla oraz stosować zestawy ćwiczeń APE dla par, aby nauczyć się, jak przedłużyć stosunek.

Na dłuższą metę

Część z opisanych sposobów na silną erekcję jest niestety krótkotrwała. Aby uzyskać długotrwałe efekty popracować należy ze swoim ciałem i duchem. Czasami niezbędna będzie wizyta u psychologa lub seksuologa, który pomoże sprawić, czy problem nie leży gdzieś głębiej. Aby pozbyć się kłopotliwych sytuacji raz na zawsze, sięgnąć można również po sprawdzone metody farmakologiczne. Takie środki jak Viagra, czy popularna Kamagra, dzięki substancjom w nich zawartych pomagają w walce z przedwczesnym wytryskiem oraz z zaburzeniami erekcji. Ratunek jest więc bliżej niż myślisz, wystarczy po niego sięgnąć.