środa, 13 kwietnia 2016

Niekontrolowana erekcja

Niekontrolowana erekcja to problem, z którym borykają się dojrzewający mężczyźni. Spowodowany jest on rozchwianą gospodarką hormonalną i produkcją zbyt dużej ilości testosteronu. Niemal każdy chłopak miał do czynienia z nagłym, niespowodowanym niczym szczególnym wzwodem. W większości sytuacji, niekontrolowana erekcja jest jednak bardzo kłopotliwa.


Dlaczego penis staje?Wzwód spowodowany jest dopływem krwi do członka. Naczynia krwionośne rozszerzają się, a krew wypełnia ciało jamiste penisa. Kiedy zostanie ono całkowicie wypełnione, penis sztywnieje i podnosi się. Najwięcej hormonów organizm mężczyzny produkuje rano, dlatego powszechnym zjawiskiem są poranne wzwody, proces całkowicie samoistny, wskazujący wręcz na zdrowie organizmu.Erekcja u młodych mężczyznMłody organizm dojrzewających chłopców dopiero się kształtuje. Mechanizm, który powoduje erekcje jest rozregulowany, dlatego niekontrolowane wzwody pojawiają się dużo częściej niż u dojrzałych panów. Ciała u młodych chłopców są wrażliwsze na wszelkie bodźce zmysłowe. Erekcja pojawić się może pod wpływem elektryzującego zapachu, zapierającego dech w piersiach widoku czy bujnej wyobraźni. To właśnie fantazjowanie staje się główną przyczyną erekcji. Organizm reaguje również intensywnie na dotyk, zwykłe otarcie się zakończyć się może pobudzeniem penisa.

Erekcja pojawia się często w miejscach publicznych, na przekór woli mężczyzny. Nie muszą być oni pobudzeni, by doświadczyć tego mechanizmu.Problemy tożsame z niekontrolowanym wzwodemWraz z niekontrolowanym wzwodem pojawiają się również inne zaburzenia erekcji. Mowa tu o mechanizmie, jakim jest przedwczesny wytrysk, który uniemożliwiać może satysfakcjonujące stosunki seksualne. Na szczęście istnieją odpowiednie metody farmakologiczne, które potrafią zniwelować tę nieprzyjemną dolegliwość. U młodych panów występują też nocne wytryski, tzw. polucje, które jednak są zupełnie naturalnym objawem dojrzewania organizmu. Młody mężczyzna musi poznać dobrze swoje ciało i nauczyć się nim właściwie "posługiwać", aby czerpać z erekcji to, co najlepsze.


Na pocieszenie


Problemy z niekontrolowaną erekcją mijają zazwyczaj wraz z wiekiem. Wzwód w ukształtowanym seksualnie organizmie powstaje na skutek kombinacji wielu bodźców, które muszą być mocniejsze i intensywniejsze niż te, które powodowały "powstanie" penisa w młodości. Wielu panów tęskni więc za młodzieńczymi, nieokiełznanymi erekcjami, które już nigdy nie powrócą.