środa, 20 stycznia 2016

Sposób na erekcję w zimowe dni

Kiedy jest zimno na zewnątrz, a dzień staje się coraz krótszy, ochota na seks jest dużo mniejsza niż podczas pięknych, wiosennych dni. Jak podkręcić temperaturę w łóżku i zadbać o satysfakcjonującą erekcję?

W zimowe dni ostatnią rzeczą na jaką mamy ochotę jest dobrowolne pozbawienie się ubrań i narażenie się na zimne dreszcze. Żeby nie ryzykować oziębieniem relacji z partnerem lub partnerką, należy sprawić, by zimne dreszcze zastąpiły dreszcze z rozkoszy. W tym celu należy zastosować się do kilku ważnych rad.
Po pierwsze, wszystko zależy od miejsca, w którym uprawiać będziecie seks. Pokój musi być dobrze zagrzany, choć oczywiście należy pamiętać o wcześniejszym jego przewietrzeniu, w celu dotlenienia mózgu. Im przyjemniej w nim będzie, tym miłość będzie owocniejsza. Zwłaszcza dla kobiet, ważny będzie romantyczny wystrój wnętrza. Ozdobić je możesz światełkami czy popularnymi cotton ball lights. Zadbaj o przyjemny zapach w pomieszczeniu (np. dzięki kadzidełkom lub świecom zapachowym) oraz puść romantyczną, odpowiednią do zimowych wieczorów muzykę. Przygaś światło i... do dzieła!

Rozgrzać możesz się kubkiem grzanego wina lub herbatą z rumem. Jeśli chodzi o kolację, nie funduj drugiej połówce ciężkostrawnych dań. W zamian za to zadbaj, aby była ona bogata była w afrodyzjaki, takie jak przyprawy (np. lubczyk, kardamon, chilli). Na deser podaj czekoladę lub klasyczne truskawki z szampanem (tak to działa!) Nie ubieraj się w grube swetry, to druga osoba ma Cię rozgrzać, a nie zbędna warstwa ubrań. Zafunduj partnerowi masaż rozgrzewający przy użyciu aromatycznych olejków. Świetnym pomysłem może być również wspólna erotyczna kąpiel w wannie pełnej bąbelków. Ciepła woda pomoże szczególnie panom, bowiem przez niskie temperatury ich narządy płciowe gorzej funkcjonują. Nie są dostatecznie ukrwione, co grozi "klapą" podczas stosunku.Możesz również urozmaicić swoje życie seksualne wyjazdem w góry. Ośnieżone szczyty skutecznie zachęcą do szczytowania w hotelowym pokoju. Ewentualnie zmień otoczenie i wyjedź na wczasy do ciepłych krajów. To na pewno rozgrzeje i umocni Wasz związek!

W zimie brakuje nam szczególnie witaminy D, którą przyswajamy wraz z promieniami słonecznymi. Wpływa ona na regulację hormonów płciowych męskich - testosteron i żeńskich - estrogen, dzięki czemu ochota na seks spada, jesteśmy również bardziej rozdrażnieni i zmęczeni. Zadbaj więc o naturalne endorfiny - uprawiajcie sporty, spacerujcie, albo tańczcie. Ważne jest, aby mimo mrozów wyjść z domu i po prostu się poruszać. Łatwiej będzie można później ruszać się podczas miłosnych igraszek.

Jeśli jednak czujecie, że seks w zimowe dni kompletnie nie wychodzi, albo co gorsza, partner od dawna już cierpi na zaburzenia erekcji albo przedwczesny wytrysk pomóc możesz mu dzięki metodom farmakologicznym. Zimową suchość pochwy zniwelować mogą za to odpowiednie lubrykanty. Wzrost kobiecego libido wzrośnie dzięki lovgra opinie o której są bardzo pozytywne.
Źródło:
http://shop-kamagra.pl/